Skip to main content

Jak sprzedać samochód?

Samochód już od dziesięcioleci jest naszym nieodłącznym towarzyszem. Pomaga nam w codziennym życiu, pomagając wygodnie i szybko dostać się w odległe miejsca. Dojeżdżamy nim do pracy, szkoły, pomaga nam w codziennych sprawunkach. Słowem, stał się zwyczajnie niezbędny. Co jednak, kiedy nasz wieloletni towarzysz osiągnął wiek, w którym koszty jego eksploatacji przekraczają korzyści z niej płynące? Lub gdy wpadnie nam w oko nowszy, ciekawszy model? W takim momencie stajemy przed wyzwaniem, jakim jest sprzedaż używanego auta. Podpowiemy jak zrobić to najwygodniej.

samochód w skupie aut używanych w Gdyni

Szybka i bezproblemowa sprzedaż auta

Pozbyć się używanego auta nie jest prosto. Rynek samochodów używanych jest nasycony i stosunkowo ciężko jest zbyć auto indywidualnie. Do dyspozycji mamy również możliwość sprzedania auta za pośrednictwem komisu samochodowego, firmy zajmującej się skupem aut używanych oraz po prostu je zezłomować.

Jako firma zajmujemy się właśnie skupem aut używanych. Dzięki naszej pomocy ten skomplikowany proces jest nie tylko dużo łatwiejszy ale i opłacalny. Nasi profesjonaliści zajmą się zadaniem kompleksowo, a wygoda naszego klienta jest jednym z naszych priorytetów.

Sprzedaż samochodu do skupu aut

Zajmujemy się skupem aut używanych w każdym stanie. Oprócz aut w dobrym stanie technicznym zainteresują nas również auta niesprawne, jak i uszkodzone czy też nawet niekompletne. Skupowane przez nas auta nie muszą mieć również aktualnego przeglądu technicznego czy obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ułatwia to sprzedaż szczególnie starszych aut, które ciężko jest przewrócić do wymaganej przepisami sprawności technicznej.

Skupujemy wszystkie auta, jednak najchętniej z roczników pomiędzy 2004 a 2018.

samochód skupiony przez skup aut za gotówkę w Gdańsku

Jak wygląda sprzedaż auta?

Aby sprzedać auto w naszej firmie wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Podajemy w nim podstawowe informacje o pojeździe i jego stanie technicznym. Jeśli auto jest sprawne można zainicjować sprzedaż przejeżdżając nim do siedziby naszej firmy.

Nasz rzeczoznawca zajmie się wyceną pojazdu a my zaproponujemy najwyższą możliwą cenę zakupu. Jeśli nasza propozycja spotka się z Państwa akceptacją, istnieje możliwość natychmiastowej jej finalizacji. Umowa kupna-sprzedaży, faktura i natychmiastowa gotówka wypłacana do ręki to nasze atuty.

Co jeszcze oferuje nasza firma?

Czasem zdarza się, że auto jest już w tak kiepskim stanie technicznym, że jedyna możliwość to kasacja pojazdu. Również w takiej sytuacji nasi specjaliści mogą pomóc. Dysponując specjalistycznymi pojazdami transportowymi jesteśmy w stanie odebrać auto z każdego wskazanego miejsca oraz zająć się formalnościami związanymi z kasacją auta.

Odbiór auta może być zorganizowany nawet w dniu zgłoszenia. Na miejscu zostaną wystawione wszystkie wymagane dokumenty, również zaświadczenie o wyrejestrowaniu pojazdu. Auto zostanie odebrane ze wskazanego miejsca, a dotychczasowy właściciel nie musi się zajmować żadnymi formalnościami. Również należność za złomowany pojazd może zostać przekazana w gotówce.