Pol-Cars skup aut za gotówkę. Działamy na terenie trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz województwa pomorskiego. Zapraszamy!

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ TEL. 608 783 907
Skup Aut Osobowych
Tel. 608 783 907
Skup Aut Dostawczych
Tel. 608 783 907
Skup Motocykli
Tel. 608 783 907
Skup Aut Terenowych
Tel. 608 783 907
Skup Łodzi
Tel. 608 783 907
Skup Aut Nietypowych
Tel. 608 783 907

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /home/polcars/domains/skupautpomorskie.pl/public_html/templates/polcars/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /home/polcars/domains/skupautpomorskie.pl/public_html/templates/polcars/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/polcars/domains/skupautpomorskie.pl/public_html/templates/polcars/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/polcars/domains/skupautpomorskie.pl/public_html/templates/polcars/html/modules.php on line 39

Lombard Pożyczki Pod Zastaw Rumia

Skup aut Filar Logo

Komis Samochodowy Pomorskie Gdynia - Auto Handel Pol-Cars

Jeśli szukają Państwa zadbanego i dobrze utrzymanego samochodu lub chcecie sprzedać swój dotychczas używany, trafiliście w dobre miejsce. Nasz auto komis samochodowy w pomorskim, to najlepsze miejsce do zawarcia umowy kupna-sprzedaży.

Dlaczego warto skorzystać z naszego komisu?

komis samochodowy auto handel

  • sprzedawane przez nas samochody zapewnią Państwu długą i przyjemną jazdę,
  • każdy z samochodów, jakie oferujemy w sprzedaży jest samochodem pewnym i zadbanym, bez ukrytych wad.
  • naszym klientom oferujemy jazdę próbną oraz dajemy możliwość zrobienia przeglądu samochodu, którym są zainteresowani.

Sprzedaż komisowa prowadzona jest zarówno za gotówkę, jak i w systemie ratalnym. Każdy klient naszego komisu po nabyciu auta zwolniony jest z podatku od transakcji, z uwagi na to iż wystawiamy faktury VAT.

Sprawdzony Auto Komis - 6 lat na rynku!

Przyjmujemy również w komis Państwa samochody, zapewniając bezpłatną sprzedaż komisową, bez ukrytych dodatkowych opłat. W ramach sprzedaży komisowej zapewniamy bezpłatny parking, a także zamieszczenie ogłoszeń o sprzedaży w popularnych serwisach ogłoszeniowych typu:

  • otomoto.pl,
  • autogiełda.pl
  • allegro.pl

oraz ogłoszeniach drobnych w prasie.

By zapewnić Państwu jak najkorzystniejsze warunki sprzedaży samochodu, zapewniamy stałą opiekę nad samochodem. Nad bezpieczeństwem samochodów czuwają nasi pracownicy oraz całodobowy monitoring oraz system alarmowy i interwencyjny.

Auto handel - zapraszamy do kontaktu!

Zarówno zakupy, jak i sprzedaż w naszym komisie przebiegają bezproblemowo. Łatwość nabycia jak i sprzedaży samochodu to nasz priorytet.

Już dziś zapraszamy do naszego komisu lub do kontaktu telefonicznego.

Naprawdę warto skorzystać z oferty naszego komisu samochodowego!

U nas każdy klient jest zadowolony, bo ma pewność dobrej i uczciwej ceny jaką wyda lub jaką otrzyma za samochód.

Klienci najczęściej wyszukują w internecie stronę naszego komisu wpisując frazy: auto handel Gdynia, auto handel Rumia, auto komis Gdynia, auto komis Rumia, komis samochodowy Gdynia, komis samochodowy pomorskie, komis samochodowy Rumia.

Polecam ten komis, dobrze zorganizowany, transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie - dobra wycena z uwzględnieniem wyposażenia.

Mariusz Dorębski

Sprawdzony komis, polecam. Załatwiają wiele formalności za sprzedającego, bardzo fachowa obsługa i uczciwe rozliczenia.

Piotr Gołąb

Auto udało się sprzedać bez problemu, szybko i w satysfakcjonującej cenie, prawdopodobnie ze względu na dużą popularność komisu Filar w Gdyni. Zachęcam do współpracy osoby liczące na szybką transakcję.

Marcin Iwanowski

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem